CIZINEC VE VLAKU

27. 01. 2018, 00:00 - 28. 01. 2018, 23:59

Typ: Akce třetích stran

Organizátor: UFFO

Místo konání: kino Vesmír

19:00 hodin

Americký akční thriller. Liam je obchodní cestující, jehož rutinní záležitostí je ježdění do práce vlakem. Do jeho poklidné jízdy však jednoho dne vstoupí neznámá cizinka, jež mu nabídne vidinu snadného výdělku velké částky peněz.
Do 12 let nevhodné ** titulky ** 105 minut ** vstupné 110 Kč

Kalendář akcí

« 2018 »
« leden »
  Po Út St Čt So Ne
1 1 2 MANŽELKA A MANŽEL (Akce třetích stran)
2. 01. 2018, 00:00 - 3. 01. 2018, 23:59
POVÍDÁLCI (Akce třetích stran)
2. 01. 2018, 09:00 - 2. 01. 2018, 23:59
3 VLASTIMIL... (Akce třetích stran)
3. 01. 2018, 00:00 - 28. 02. 2018, 00:00
4 120 BPM (Akce třetích stran)
4. 01. 2018, 00:00 - 4. 01. 2018, 23:59
JAN LUCEMBURSKÝ (Akce třetích stran)
4. 01. 2018, 17:00 - 4. 01. 2018, 23:59
5 ZTRACEN V DŽUNGLI (Akce třetích stran)
5. 01. 2018, 00:00 - 6. 01. 2018, 23:59
KOLO ZÁZRAKŮ (Akce třetích stran)
5. 01. 2018, 00:00 - 6. 01. 2018, 23:59
6 4000 DNŮ (Akce třetích stran)
6. 01. 2018, 00:00 - 6. 01. 2018, 23:59
7 MALÝ PÁN (Akce třetích stran)
7. 01. 2018, 00:00 - 7. 01. 2018, 23:59
FERDINAND (Akce třetích stran)
7. 01. 2018, 00:00 - 7. 01. 2018, 23:59
ZTRACEN V DŽUNGLI (Akce třetích stran)
7. 01. 2018, 00:00 - 7. 01. 2018, 23:59
2 8 INSIDIOUS:... (Akce třetích stran)
8. 01. 2018, 00:00 - 9. 01. 2018, 23:59
9 LOVY SKVOSTŮ... (Akce třetích stran)
9. 01. 2018, 17:00 - 9. 01. 2018, 23:59
10 SPLNĚNÁ PŘÁNÍ (Akce třetích stran)
10. 01. 2018, 00:00 - 10. 01. 2018, 23:59
KVARTETO (Akce třetích stran)
10. 01. 2018, 00:00 - 10. 01. 2018, 23:59
11 HLINĚNÉ ČTVRTKY (Akce třetích stran)
11. 01. 2018, 00:00 - 11. 01. 2018, 23:59
ALL GENIUS ALL IDIOT (Akce třetích stran)
11. 01. 2018, 00:00 - 11. 01. 2018, 23:59
MOTÖRHEAD: CLEAN... (Akce třetích stran)
11. 01. 2018, 00:00 - 11. 01. 2018, 23:59
PORAŽENÍ,... (Akce třetích stran)
11. 01. 2018, 17:00 - 11. 01. 2018, 23:59
12 ČERTOVINY (Akce třetích stran)
12. 01. 2018, 00:00 - 14. 01. 2018, 23:59
VELKÁ HRA (Akce třetích stran)
12. 01. 2018, 00:00 - 13. 01. 2018, 23:59
13 PŘÍHODY FERDY... (Akce třetích stran)
13. 01. 2018, 00:00 - 13. 01. 2018, 23:59
14 TEĎ NE! aneb NA... (Akce třetích stran)
14. 01. 2018, 00:00 - 14. 01. 2018, 23:59
ZMENŠOVÁNÍ (Akce třetích stran)
14. 01. 2018, 00:00 - 14. 01. 2018, 23:59
3 15 AKADEMIE TŘETÍHO... (Akce třetích stran)
15. 01. 2018, 00:00 - 15. 01. 2018, 23:59
INDONÉSIE (Akce třetích stran)
15. 01. 2018, 00:00 - 15. 01. 2018, 23:59
KNÍŽKA NEJLEPŠÍ... (Akce třetích stran)
15. 01. 2018, 09:00 - 15. 01. 2018, 23:59
16 ZTRACEN V DŽUNGLI (Akce třetích stran)
16. 01. 2018, 00:00 - 16. 01. 2018, 23:59
17 THELMA (Akce třetích stran)
17. 01. 2018, 00:00 - 17. 01. 2018, 23:59
18 JAZZOVÁ SEKCE... (Akce třetích stran)
18. 01. 2018, 00:00 - 23. 03. 2018, 00:00
BORG/McENROE (Akce třetích stran)
18. 01. 2018, 00:00 - 18. 01. 2018, 23:59
DRÁČEK (Akce třetích stran)
18. 01. 2018, 16:00 - 18. 01. 2018, 23:59
19 HORNICTVÍ MÉNĚ ZNÁMÉ (Akce třetích stran)
19. 01. 2018, 00:00 - 18. 03. 2018, 00:00
COCO (2D) (Akce třetích stran)
19. 01. 2018, 00:00 - 20. 01. 2018, 23:59
ZOUFALÉ ŽENY... (Akce třetích stran)
19. 01. 2018, 00:00 - 21. 01. 2018, 23:59
20 REPREZENTAČNÍ... (Akce třetích stran)
20. 01. 2018, 20:00 - 20. 01. 2018, 23:59
21 NEKONEČNÝ PŘÍBĚH (Akce třetích stran)
21. 01. 2018, 00:00 - 21. 01. 2018, 23:59
COCO (3D) (Akce třetích stran)
21. 01. 2018, 00:00 - 21. 01. 2018, 23:59
4 22 MILUJU TĚ, ALE... (Akce třetích stran)
22. 01. 2018, 00:00 - 22. 01. 2018, 23:59
KRKONOŠE (Akce třetích stran)
22. 01. 2018, 00:00 - 22. 01. 2018, 23:59
23 MÍSTO SPLNĚNÝCH... (Akce třetích stran)
23. 01. 2018, 00:00 - 24. 01. 2018, 23:59
24 TŘI LOUPEŽNÍCI (Akce třetích stran)
24. 01. 2018, 00:00 - 24. 01. 2018, 23:59
25 S LÁSKOU VINCENT (Akce třetích stran)
25. 01. 2018, 00:00 - 25. 01. 2018, 23:59
SOVĚTŠTÍ... (Akce třetích stran)
25. 01. 2018, 17:00 - 25. 01. 2018, 23:59
26 DUKÁTOVÁ SKÁLA (Akce třetích stran)
26. 01. 2018, 00:00 - 28. 01. 2018, 23:59
VŠECHNY PRACHY SVĚTA (Akce třetích stran)
26. 01. 2018, 00:00 - 26. 01. 2018, 23:59
27 CIZINEC VE VLAKU (Akce třetích stran)
27. 01. 2018, 00:00 - 28. 01. 2018, 23:59
28 AUCASSIN A NICOLETTA (Akce třetích stran)
28. 01. 2018, 00:00 - 28. 01. 2018, 23:59
5 29 CHORVATSKO A... (Akce třetích stran)
29. 01. 2018, 00:00 - 29. 01. 2018, 23:59
30 LABYRINT:... (Akce třetích stran)
30. 01. 2018, 00:00 - 30. 01. 2018, 23:59
31 JAROSŁAW S.... (Akce třetích stran)
31. 01. 2018, 00:00 - 13. 03. 2018, 00:00
FRANTIŠEK NEDVĚD... (Akce třetích stran)
31. 01. 2018, 00:00 - 31. 01. 2018, 23:59
LABYRINT:... (Akce třetích stran)
31. 01. 2018, 00:00 - 31. 01. 2018, 23:59
       

banner-v1.giffacebook.jpginstagram.jpg

Počasí Trutnov
 

banner-prezident2.gif