CIZINEC VE VLAKU

27. 01. 2018, 00:00 - 28. 01. 2018, 23:59

Typ: Akce třetích stran

Organizátor: UFFO

Místo konání: kino Vesmír

19:00 hodin

Americký akční thriller. Liam je obchodní cestující, jehož rutinní záležitostí je ježdění do práce vlakem. Do jeho poklidné jízdy však jednoho dne vstoupí neznámá cizinka, jež mu nabídne vidinu snadného výdělku velké částky peněz.
Do 12 let nevhodné ** titulky ** 105 minut ** vstupné 110 Kč

Kalendář akcí

« 2018 »
« červenec »
  Po Út St Čt So Ne
26             1 PAT A MAT ZNOVU V... (Akce třetích stran)
1. 07. 2018, 00:00 - 1. 07. 2018, 00:00
LÁSKA BEZ BARIÉR (Akce třetích stran)
1. 07. 2018, 00:00 - 2. 07. 2018, 00:00
27 2 DÍLNIČKY PRO DĚTI (Akce třetích stran)
2. 07. 2018, 00:00 - 31. 08. 2018, 00:00
… A FOTÍME NA... (Akce třetích stran)
2. 07. 2018, 00:00 - 31. 08. 2018, 00:00
3 PROFESOŘI ZLOČINU... (Akce třetích stran)
3. 07. 2018, 00:00 - 4. 07. 2018, 00:00
4 5 OPEN MČR VE... (Akce třetích stran)
5. 07. 2018, 00:00 - 6. 07. 2018, 00:00
ŽALMAN ANEB... (Akce třetích stran)
5. 07. 2018, 00:00 - 5. 07. 2018, 00:00
6 ANT-MAN A WASP (2D) (Akce třetích stran)
6. 07. 2018, 00:00 - 7. 07. 2018, 00:00
PRVNÍ OČISTA (Akce třetích stran)
6. 07. 2018, 00:00 - 6. 07. 2018, 00:00
7 MUŽ, KTERÝ ZABIL... (Akce třetích stran)
7. 07. 2018, 00:00 - 8. 07. 2018, 00:00
8 ANT-MAN A WASP (3D) (Akce třetích stran)
8. 07. 2018, 00:00 - 8. 07. 2018, 00:00
28 9 DELIRIUM (Akce třetích stran)
9. 07. 2018, 00:00 - 10. 07. 2018, 00:00
10 11 MANŽEL NA ZKOUŠKU (Akce třetích stran)
11. 07. 2018, 00:00 - 11. 07. 2018, 00:00
12 BISTRO RAMEN (Akce třetích stran)
12. 07. 2018, 00:00 - 12. 07. 2018, 00:00
13 HOTEL... (Akce třetích stran)
13. 07. 2018, 00:00 - 13. 07. 2018, 00:00
MRAKODRAP (Akce třetích stran)
13. 07. 2018, 00:00 - 14. 07. 2018, 00:00
14 HOTEL... (Akce třetích stran)
14. 07. 2018, 00:00 - 14. 07. 2018, 00:00
15 HOTEL... (Akce třetích stran)
15. 07. 2018, 00:00 - 15. 07. 2018, 00:00
PROFESOŘI ZLOČINU... (Akce třetích stran)
15. 07. 2018, 00:00 - 15. 07. 2018, 00:00
29 16 17 18 OBSCENE EXTREME (Akce třetích stran)
18. 07. 2018, 00:00 - 22. 07. 2018, 00:00
19 20 21 DEN KRKONOŠSKÝCH... (Akce třetích stran)
21. 07. 2018, 11:00 - 21. 07. 2018, 16:00
22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 MAMMA MIA: HERE... (Akce třetích stran)
30. 07. 2018, 00:00 - 31. 07. 2018, 00:00
31          

banner-v1.giffacebook.jpginstagram.jpg

Počasí Trutnov
 

banner-app-f.jpg