Na obsah stránky

 

Webrovkafest na Klučance 2022

Místo konání:objekt Klučanky v Dědově u Teplic nad Metují
Datum konání:19.11.2022 od 14:30 hodin
Pořadatel:Trutnovská alternativní scéna, z. s.

Podrobný popis:

Dvacátý první ročník charitativního festivalu na podporu dětí z dětských domovů Webrovkafest na Klučance se pomalu blíží. Uskuteční se 19. listopadu 2022 od 14:30 hodin v objektu Klučanky v Dědově u Teplic nad Metují. Jako každý rok jsme se snažili sestavit co nejpestřejší hudební přehlídku a věříme, že se nám to podařilo. Těšit se můžete například na jednu z nejlepších moravských folklorních kapel Tomáš Kočko & ORCHESTR, nestory českého reggae Švihadlo či geniálního hráče na didgeridoo a gong Ondřeje Smeykala. Skvělým zážitkem bude jistě i vystoupení mladé desetičlenné jazz-funkové kapely MyBand! z Trutnova, poprvé také dorazí hosté z nedalekého Polska – thrash metalová kapela Schizodeath z Walbzricha. Chybět nebude ani divadelní představení. Akci zahájí divadelní spolek BAF z Hostinného se svou autorskou hrou Atentát. Jako jeden z moderátorů se místnímu publiku představí mistr slam poetry Anatol Svahilec. Během festivalu bude také znovu probíhat dobročinná aukce obrazů a fotografií od mnoha různých autorů. Peníze z této aukce budou přidány k výtěžku, který tradičně věnujeme Institutu zážitkové pedagogiky na krytí zážitkových pobytů dětí z dětských domovů na Klučance. 

Letošní ročník bude v podtitulu věnován hrdinům, tedy všem jejichž činy stojí za to, aby nebyly zapomenuty. Ať se jedná o I., II., III. odboj nebo o obyčejné lidi, kteří neváhají nasadit své vlastní životy při záchraně druhých.

Občerstvení budeme jako vždy podávat do rozložitelných bioplastových kelímků. K dopravě na festival můžete využít vlakových spojů, které jsou uvedeny na našem webu, měla by být opět v provozu zastávka Dědov. Pokud nebude, zastávka v České Metuji je vzdálena necelý kilometr. Po skončení programu na hlavní scéně bude opět přistaven autobus, který zdarma pojede směr Trutnov. V případě většího počtu zájemců je možné domluvit odvoz i do dalších měst v okolí.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem partnerům a sponzorům, bez kterých by nebylo možné takovouto akci uspořádat.

Těšíme se na Vás!

Více informací na: www.webrovkafest.com nebo na Facebooku - Webrovkafest na Klučance 2022.

 

Sloupek 2

MěÚ Trutnov
Slovanské náměstí 165
541 01 Trutnov
tel : +420 499 803 111
fax: +420 499 803 103

podatelna@trutnov.cz
ID DS (3acbs2c)

IČO:
00278360
DIČ:CZ00278360
č.ú.:124601/0100
load