Aktivní senior polsko-českého příhraničí

V rámci projektu „Aktivní senior polsko-českého příhraničí“, reg. č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000057 Vás opět zveme na společnou česko-polskou akci, v polském měste Kędziezyn-Koźle.

logo-senior.jpg

Zveme tímto trutnovské seniory na akci, která se uskuteční ve středu 9. května v polském Kędzierzynu Kozle. Součástí návštěvy města bude účast na festivalu zdraví pořádaného ve sportovní hale. V rámci akce proběhne například měření tlaku, měření hladiny cukru, ukázky první pomoci, fitness lekce pro seniory, degustace čajů a mnoho dalšího.

Celá akce vč. dopravy autobusem je hrazena z fondů EU a rozpočtu města Trutnov. Na akci se můžete přihlásit v pátek 4. května od 9,00 do 10,00 hodin v kanceláři č. 417 na Městském úřadě v Trutnově, Slovanské nám. 165, Trutnov. (cca 15 volných míst).Místo a čas odjezdu Vám sdělíme po přihlášení v kanceláři.

on-line2.jpg banner-trutnov.gif banner-formulare.gif