Návrh železničního jízdního řádu 2013/2014

vlak.jpeg Společnost OREDO zveřejnila na svých internetových stránkách první návrh železničního jízdního řádu pro období 2013/2014.

Společnost OREDO zveřejnila na svých internetových stránkách www.oredo.cz první návrh železničního jízdního řádu pro období 2013/2014. Ke stažení jsou na těchto stránkách návrhy jednotlivých tratí. Nejedná se o definitivní verzi jízdního řádu. Začátek platnosti nového jízdního řádu je od 15. 12. 2013.

Prosíme Vás o prostudování návrhu jízdního řádu na tratích, které bud‘ přímo procházejí Vaší obcí, nebo jsou Vašimi občany využívány.
Připomínky k tomuto návrhu jízdního řádu je možné zasílat na adresu společnosti OREDO (Nerudova 104, 500 02 Hradec Králové), do datové schránky naší společnosti nebo e-mailem na adresu bus@oredo_cz. Připomínky zašlete nejpozději do 22.7.2013, aby k nim mohlo být přihlédnuto při tvorbě konečného návrhu jízdního řádu.
Děkujeme za spolupráci a jsme s pozdravem

Jiří Král v.r.

ředitel a jednatel společnosti OREDO

Václav Brůžek v.r.

jednatel společnosti OREDO

Připomínky lze podávat přímo na výše uvedená kontaktní spojení firmy OREDO (doporučujeme) nebo prostřednictvím Městského úřadu Trutnov. V tomto případě je třeba, aby byly zaslány písemně na adresu Městský úřad Trutnov, odbor  výstavby, Slovanské náměstí 165, 541 16 Trutnov nebo elektronicky na adresu pribyl@trutnov_cz nejpozději do 19.7.2013.

on-line2.jpg
banner-trutnov.gif