Regionální výstava firem - KRKONOŠSKÝ VELETRH 2018

Srdečně Vás zveme na 9. ročník Krkonošského veletrhu

logo-podnikani.jpg

Srdečně Vás zveme na 9. ročník Krkonošského veletrhu

Krkonošský veletrh se bude konat v pátek 27. dubna  od 9 do 18 hodin a v sobotu 28. dubna  od 9 do 17 hodin v sále a na venkovních plochách Společenského centra UFFO v Trutnově. Veletrh probíhá pod záštitou Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje a města Trutnova. I v tomto roce bude s mezinárodní účastí polských firem.

Letošní ročník veletrhu nese podtitul „Topení“ se zaměřením na Stavbu – Bydlení – Zahradu – Hobby.

Na veletrhu se setkáte nejen s vystavovateli tepelných čerpadel, kotlů, solárních kolektorů, tepelné izolace stavebních hmot, ale prohlédnete si i garážová vrata, oplocení, bazény, kuchyně, koupelny a další vybavení do Vašeho domu. Chybět nebudou ani kosmetické a wellness produkty. Většina vystavovatelů bude nabízet výrazné výstavní slevy.

Na venkovní ploše si budete moci prohlédnout v několika stanech pestrou přehlídku domácích zvířat a dravých ptáků. Novinkou letošního ročníku bude  nabídka květinových vazeb a prodej sazenic zahradnické školy Kopidlno. Pro děti bude připraven skákací hrad, malování na obličej a další zábava.

Pokud máte zájem vystavovat na Krkonošském veletrhu i vy, více informací a přihlášku naleznete na www.komora-khk.cz .

logo-spol.png