Zveme podnikatele i veřejnost na Jarmark v partnerském městě Świdnica

Srdečně Vás zveme na Jarmark v polském městě Świdnica, konaný při příležitosti oslav dnů draka 8. - 9. června 2018.

V rámci projektu Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys, reg. č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_026/0001074 zveme trutnovské podnikatele i veřejnost na Jarmark v polské Świdnici.

Jarmark se uskuteční na náměstí v partnerském městě Świdnica ve dnech 8. - 9. června vždy od 12:00 - 18:00 hod.

Pro veřejnost je připraven bohatý program v podobě zajímavých soutěží, her pro děti, skákacího hradu, ochutnávky potravin, uměleckých vystoupení, ukázek dravců apod.

V případě zájmu o vystavení svých produktů kontaktujte ředitelku jednatelství Krajské hospodářské komory Trutnov Ing. Jolanu Vašákovou vasakova@komora-khk_cz. Pro vystavovatele je zajištěno ubytování i strava.

vrchni-lista-log-cz-logo1.jpg

on-line2.jpg banner-trutnov.gif banner-formulare.gif