AUTOBUS SE SRAZIL S DIVOČÁKEM, NIKDO Z CESTUJÍCÍCH SE NEZRANIL, PRASE UHYNULO

Trutnov - Mezi Novým Rokytníkem a Studencem došlo včera večer ke srážce autobusu Mercedes s lesní zvěří. Řidiči nečekaně z louky vběhl pod kola divočák. Divoké prase se zaklínilo pod vozidlo, kde uhynulo. Ke zranění řidiče ani přepravovaných osob naštěstí nedošlo. Hmotná škoda je 50 tisíc korun.

Trutnovinky na našem serveru

Zdroj: Trutnovinky, Zobrazit celý článek

Nahoru

Kalendář akcí

« 2017 »
« prosinec »
  Po Út St Čt So Ne
48         1 VÁNOCE V MUZEU (Akce třetích stran)
1. 12. 2017, 00:00 - 7. 01. 2018, 00:00
VÁNOCE V MUZEU -... (Akce třetích stran)
1. 12. 2017, 00:00 - 7. 01. 2018, 00:00
2 TRUTNOVSKÝ... (Akce třetích stran)
2. 12. 2017, 00:00 - 26. 12. 2017, 00:00
STAROČESKÉ VÁNOCE... (Akce třetích stran)
2. 12. 2017, 00:00 - 2. 12. 2017, 23:59
3 VÁNOČNÍ STROM 2017 (Akce třetích stran)
3. 12. 2017, 00:00 - 3. 12. 2017, 23:59
49 4 5 POVÍDÁLCI (Akce třetích stran)
5. 12. 2017, 09:00 - 5. 12. 2017, 23:59
VZPOMÍNKY KAPELNÍKA (Akce třetích stran)
5. 12. 2017, 17:00 - 5. 12. 2017, 23:59
6 TVŮRCI JAK JE... (Akce třetích stran)
6. 12. 2017, 09:00 - 6. 12. 2017, 23:59
7 KRAJINA DOMOVA A... (Akce třetích stran)
7. 12. 2017, 00:00 - 20. 01. 2018, 00:00
MAROKO: BRÁNA DO... (Akce třetích stran)
7. 12. 2017, 17:00 - 7. 12. 2017, 23:59
07.12.2017 (Akce)
7. 12. 2017, 07:26 - 7. 12. 2017, 23:59
8 VRAŽDA V ORIENT... (Akce třetích stran)
8. 12. 2017, 00:00 - 8. 12. 2017, 23:59
PŘÁNÍ K MÁNÍ (Akce třetích stran)
8. 12. 2017, 00:00 - 10. 12. 2017, 00:00
9 ZIMNÍ MČR... (Akce třetích stran)
9. 12. 2017, 00:00 - 10. 12. 2017, 00:00
NÁDECH PRO LÁSKU (Akce třetích stran)
9. 12. 2017, 00:00 - 10. 12. 2017, 23:59
TRUTNOVSKÝ KAPŘÍK... (Akce třetích stran)
9. 12. 2017, 18:00 - 9. 12. 2017, 23:59
10
50 11 PATAGONIE (Akce třetích stran)
11. 12. 2017, 00:00 - 11. 12. 2017, 23:59
ROSTU S KNIHOU (Akce třetích stran)
11. 12. 2017, 09:00 - 11. 12. 2017, 23:59
12 DOMA JE TADY (Akce třetích stran)
12. 12. 2017, 00:00 - 12. 12. 2017, 23:59
PREZENTACE KNIHY... (Akce třetích stran)
12. 12. 2017, 17:00 - 12. 12. 2017, 23:59
HUDEBNÍ PODVEČER (Akce třetích stran)
12. 12. 2017, 17:00 - 12. 12. 2017, 23:59
13 NEPŘESADITELNÝ (Akce třetích stran)
13. 12. 2017, 00:00 - 13. 12. 2017, 23:59
MAKRONKY MALÝ PRINC (Akce třetích stran)
13. 12. 2017, 17:00 - 13. 12. 2017, 23:59
14 ADVENTNÍ TRHY (Akce třetích stran)
14. 12. 2017, 00:00 - 16. 12. 2017, 00:00
NA SHLEDANOU TAM... (Akce třetích stran)
14. 12. 2017, 00:00 - 14. 12. 2017, 23:59
DRÁČEK (Akce třetích stran)
14. 12. 2017, 16:00 - 14. 12. 2017, 23:59
PŘEDVÁNOČNÍ... (Akce třetích stran)
14. 12. 2017, 16:00 - 14. 12. 2017, 23:59
SPOLEČNÝ KONCERT... (Akce třetích stran)
14. 12. 2017, 18:00 - 14. 12. 2017, 23:59
CHOREA CORCONTICA... (Akce třetích stran)
14. 12. 2017, 19:00 - 14. 12. 2017, 23:59
15 VÁNOČNÍ TRHY (Akce třetích stran)
15. 12. 2017, 00:00 - 23. 12. 2017, 00:00
ADVENTNÍ... (Akce třetích stran)
15. 12. 2017, 00:00 - 15. 12. 2017, 23:59
STAR WARS:... (Akce třetích stran)
15. 12. 2017, 00:00 - 15. 12. 2017, 23:59
MATKY NA TAHU O... (Akce třetích stran)
15. 12. 2017, 00:00 - 15. 12. 2017, 23:59
16 ZVEDNI SVOJI VÁHU... (Akce třetích stran)
16. 12. 2017, 00:00 - 16. 12. 2017, 23:59
MŮJ ŽIVOT CUKETKY (Akce třetích stran)
16. 12. 2017, 00:00 - 16. 12. 2017, 23:59
STAR WARS:... (Akce třetích stran)
16. 12. 2017, 00:00 - 16. 12. 2017, 23:59
HRÁTKY S PAPÍREM (Akce třetích stran)
16. 12. 2017, 00:00 - 16. 12. 2017, 23:59
17 KRAKONOŠKA HRAJE... (Akce třetích stran)
17. 12. 2017, 00:00 - 17. 12. 2017, 23:59
BYLA CESTA, BYLA... (Akce třetích stran)
17. 12. 2017, 00:00 - 17. 12. 2017, 23:59
MATKY NA TAHU O... (Akce třetích stran)
17. 12. 2017, 00:00 - 17. 12. 2017, 23:59
STAR WARS:... (Akce třetích stran)
17. 12. 2017, 00:00 - 17. 12. 2017, 23:59
51 18 MÁMA Z BASY (Akce třetích stran)
18. 12. 2017, 00:00 - 18. 12. 2017, 23:59
19 THOR: RAGNAROK (Akce třetích stran)
19. 12. 2017, 00:00 - 19. 12. 2017, 23:59
20 POHÁDKY POD... (Akce třetích stran)
20. 12. 2017, 00:00 - 20. 12. 2017, 23:59
PO STRNIŠTI BOS (Akce třetích stran)
20. 12. 2017, 00:00 - 20. 12. 2017, 23:59
KATEŘINA ŠEDÁ:... (Akce třetích stran)
20. 12. 2017, 00:00 - 23. 01. 2018, 00:00
21 NAVŽDY (Akce třetích stran)
21. 12. 2017, 00:00 - 21. 12. 2017, 23:59
TO BÝVALY NA... (Akce třetích stran)
21. 12. 2017, 17:00 - 21. 12. 2017, 23:59
22 JUMANJI: VÍTEJTE... (Akce třetích stran)
22. 12. 2017, 00:00 - 22. 12. 2017, 23:59
ŠPINDL (Akce třetích stran)
22. 12. 2017, 00:00 - 23. 12. 2017, 23:59
23 JUMANJI: VÍTEJTE... (Akce třetích stran)
23. 12. 2017, 00:00 - 23. 12. 2017, 23:59
24
52 25 FERDINAND (2D) (Akce třetích stran)
25. 12. 2017, 00:00 - 25. 12. 2017, 23:59
STAR WARS:... (Akce třetích stran)
25. 12. 2017, 00:00 - 25. 12. 2017, 23:59
H-KVINTET A MyBAND (Akce třetích stran)
25. 12. 2017, 00:00 - 25. 12. 2017, 23:59
26 FERDINAND (3D) (Akce třetích stran)
26. 12. 2017, 00:00 - 26. 12. 2017, 23:59
ANDĚL PÁNĚ 2 (Akce třetích stran)
26. 12. 2017, 00:00 - 26. 12. 2017, 23:59
27 PŘÁNÍ K MÁNÍ (Akce třetích stran)
27. 12. 2017, 00:00 - 27. 12. 2017, 23:59
28 ZABITÍ POSVÁTNÉHO... (Akce třetích stran)
28. 12. 2017, 00:00 - 28. 12. 2017, 23:59
29 STAR WARS:... (Akce třetích stran)
29. 12. 2017, 00:00 - 29. 12. 2017, 23:59
NEJVĚTŠÍ SHOWMAN (Akce třetích stran)
29. 12. 2017, 00:00 - 29. 12. 2017, 23:59
30 NEJVĚTŠÍ SHOWMAN (Akce třetích stran)
30. 12. 2017, 00:00 - 30. 12. 2017, 23:59
ŠPINDL (Akce třetích stran)
30. 12. 2017, 00:00 - 30. 12. 2017, 23:59
31 SILVESTROVSKÝ... (Akce třetích stran)
31. 12. 2017, 00:00 - 31. 12. 2017, 23:59

banner-v1.giffacebook.jpginstagram.jpg

Počasí Trutnov
 

banner-trhy.gif