Areál DOLCE projde rekonstrukcí

Tisková zpráva - 26. 2. 2015

Rekreační středisko Dolce projde v letošním roce po loňské přestávce opět částečnou rekonstrukcí. Rada města Trutnova odsouhlasila reinvestice v areálu pro rok 2015 v celkové výši 1 736 600 korun. Na vylepšení areálu tak budou využity i nevyčerpané částky z loňského roku. „Dolce projdou před letošní sezónou renovací, v rámci které bude vybudován např. nový beachvolejbalový kurt. Součástí prací bude také rekonstrukce dvou apartmánů,“ vysvětluje Ivan Adamec, starosta Trutnova. „Obnovou projde i sociální zázemí pro stany a karavany, střecha a interiér finské chaty nebo elektroinstalace,“ dodává Adamec. Dolce jsou oblíbeným výletním místem a přirozeným lákadlem pro turisty v letní sezóně. 

Dolce_autokemp,chatky,burtarna-a.jpg

Rekreační středisko Dolce je v majetku města Trutnova, které ho dlouhodobě pronajímá panu Josefu Pokornému na základě uzavřené nájemní smlouvy. Opravy jsou hrazeny z vybraných finančních prostředků za pronájem nemovitého majetku. „Město Trutnov se chová jako zodpovědný hospodář a pravidelně svůj majetek udržuje z výnosů z pronájmu,“ vysvětluje princip reinvestic starosta města. 

Loni se do oprav areálu neinvestovalo právě proto, aby se našetřil větší obnos pro výraznější investice. Předloni prošlo kompletní rekonstrukcí vytápění ve všech chatách a střecha na recepci. Rok předtím byla rekonstruována dvě sociální zařízení v budově restaurace a rovněž terasa restaurace a terasa na recepci.

Opravy a drobné rekonstrukce provádí nájemce průběžně z vlastních zdrojů. V loňském roce tak byla obnovena například školicí místnost a vinárna v přízemí budovy restaurace.

Kemp Dolce sbírá každoročně pěkná ocenění v anketách oblíbenosti. V roce 2014 byl vyhodnocen jako 8. nejlepší kemp v České republice, druhý nejlepší v Královéhradeckém kraji a získal i speciální ocenění jako nejlepší kemp pro karavany.

Dolce_oceneni 2014-a.jpg
Ing. Renáta Portlová, vedoucí areálu Dolce,
s oceněním Nejlepší kemp pro karavanisty v anketě Kemp roku 2014

I letos to bude v Dolcích žít – poslední červnovou sobotu, 27. 6., se tu uskuteční již tradiční Dolce fest a druhou červencovou sobotu, 11. 7., už páté Závody dračích lodí. Chystají se také tři triatlony, dětský den, tradiční večery s živou hudbou a spousta dalších menších akcí, o kterých kemp průběžně informuje na svém webu www.camp-dolce.cz a facebooku CAMP DOLCE.

Dolce-a.jpg

Dolce_bungalovy-a.jpg


Ke stažení:
TZ_Trutnovsky areal DOLCE projde rekonstrukci.doc
Dolce_oceneni 2014.jpg
Dolce_autokemp,chatky,buřtárna.jpg
Dolce_bungalovy.jpg
Dolce.jpg


Kontakt pro komunikaci s médii
Ing. Veronika Svobodová
tisková mluvčí, vedoucí oddělení pro styk s veřejností
tel. 499 803 309, 603 415 825
e-mail: svobodova.veronika@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg