Bojiště má nového nájemce

Přírodní kulturní středisko Bojiště má nového nájemce. Rada města Trutnova schválila uzavření nájemní smlouvy se společností Bojiště s. r. o. Trutnov se tak může těšit na oživení areálu a nové kulturní a sportovní akce.  

Déle než rok bylo Přírodní kulturní středisko Bojiště bez nájemce. O základní údržbu se staralo město, respektive dvě pověřené organizace. „Na základě příkazní smlouvy spravoval budovy městský bytový podnik Mebys Trutnov, s. r. o. Úpravu zeleně a cest měly na starost Lesy a parky Trutnov s. r. o.,“ říká Ivan Adamec, starosta města Trutnova.

Rada města Trutnova na svém jednání v pondělí 19. února 2018 schválila uzavření nájemní smlouvy na pronájem souboru nemovitého a movitého majetku v areálu PKS Bojiště se společností BOJIŠTĚ s. r. o. „Nájemní smlouvu uzavřeme na dobu určitou, a to na deset let s účinností od 1.4.2018,“ dodává trutnovský starosta.

Společnost Bojiště s. r. o., si areál pronajímá za účelem užívání, správy, produkce a pořádání kulturních a společenských akcí. Město si od uzavření smlouvy slibuje oživení areálu a řadu nových akcí. „Aby areál plně sloužil k těmto účelům, musíme do něho investovat. Mezi první úpravy zařadíme vybudování kanalizace a opravu oplocení areálu,“ říká Ivan Adamec. Uzavření nájemní smlouvy však neznamená konec již tradičních hudebních festivalů. Podmínkou smlouvy byl například krátkodobý pronájem společnosti Geronimo s. r. o., která pořádá festival Trutnoff Open Air.  

 

TZ - Bojiště má nového nájemce.pdf

Kontakt pro komunikaci s médii
Mgr. Michaela Dědková
tisková mluvčí
tel. 499 803 309, 735 793 913
e-mail: dedkova@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg