Královská věnná města hledají svou královnu!

Trutnov, 24.2.2017 – I v letošním roce hledají Královská věnná města svou královnu, a to opět na veletrhu cestovního ruchu Infotour a cykloturistika, který se koná ve dnech 10.-11. března 2017 v královéhradeckém Aldisu. „Každá dáma či dívka si tak může splnit svůj sen a stát se královnou. Stačí navštívit některý z červených stánků věnných měst na veletrhu a zapojit se do soutěže“, vysvětluje Ivan Adamec, starosta města Trutnova. Podmínkou je pouze věková hranice 18 let a výše.

Ve stánku Královských věnných měst je každá soutěžící vyfocena. Fotografie všech dívek a žen budou následně umístěny na webových stránkách www.vennamesta.cz. a na facebooku. Zde se ve fotogalerii soutěžící představí a každý může hlasovat pro svou vítězku. Královna vyhraje víkendový pobyt pro dvě osoby v jednom z Královských věnných měst dle vlastního výběru. V loňském roce o titul královny bojovalo celkem 31 soutěžících. Výherkyní se stala Veronika Dostálková, která si jako odměnu vybrala víkendový pobyt v Chrudimi.

Stánky Královských věnných měst budou na veletrhu lákat nejen krásné ženy a dívky, ale všechny, kteří rádi cestují. Po celý rok města nabízejí tipy na výlety pro milovníky kultury, historie či architektury i zapálené sportovce „Na stáncích KVM návštěvníci naleznou společné propagační materiály. Město Trutnov dále nabídne informace o turistických atraktivitách i o tradičních regionálních produktech Trutnovska,“ dodává Ivan Adamec.  


kralovna-kvm-1-.jpg

kralovna-kvm-2-.jpg

TZ - Královská věnná města hledají svou královnu!.pdf

Kontakt pro komunikaci s médii
Mgr. Michaela Dědková
tisková mluvčí
tel. 499 803 309, 735 793 913
e-mail: dedkova@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg