Letošní Trutnováčkův dárek za vysvědčení potěší malé i velké sportovce

Tisková zpráva - 26. 6. 2015

I v letošní poslední školní den si oblíbený Trutnováček připravil pro děti překvapení. Za jejich celoroční snažení jim ve spolupráci se společností MEBYS Trutnov přichystal dárek za vysvědčení v podobě sníženého vstupného na letní koupaliště. „Po celý úterní den 30. 6. bude na letní koupaliště v Trutnově vstupné až pro dvě děti do 15 let v doprovodu dospělého zdarma,“ vysvětluje princip Trutnováčkovy akce Ivan Adamec, starosta města Trutnova.

Po loňské úspěšné akci, která probíhala ve spolupráci s cukrárnami či restauracemi zapojenými do projektu, a také po vánoční akci na městském kluzišti a v krytém bazénu se Trutnováček přesouvá na letní koupaliště. „Aktivity za odměnu se snažíme vymýšlet tak, aby si je děti užily a měly třeba i nové zážitky,“ říká Adamec, který doplňuje, že právě sportovní aktivity propojují rodinného Trutnováčka s dalším městským internetovým projektem – webem Trutnovměstosportu.cz. „Ten je určený pro všechny sportovce, ať už aktivní nebo pasivní, kteří hledají informace o sportovních událostech v našem regionu,“ uvádí Adamec.

Do budoucna je plánované rozšíření Trutnováčkových akcí, a to především ve spojení s trutnovským MEBYSem. „Trutnováčka tak budete moci potkat například na akci Bezpečně s MEBYSem nebo Family day na koupališti,“ upozorňuje Mgr. Radek Horák, zástupce společnosti MEBYS Trutnov.

„Pokud bude nepříznivé počasí, akce proběhne v krytém plaveckém bazénu ve stejný den, tedy v úterý 30. června, a to za stejných podmínek,“ uzavírá Adamec.

Trutnovacek_koupaliste_2015-a.jpg

 

O projektu

Web Trutnováček.cz je internetovým projektem města Trutnova určeným pro rodiny s dětmi. Jeho úkolem je informovat o zajímavých akcích ve městě a jeho okolí, o dlouhodobých zájmových kroužcích pro děti i celou rodinu nebo o místech, která jsou takzvaně family friendly – přátelská rodině.


Ke stažení:
TZ_Trutnovackuv_darek_za_vysvedceni_pro_sportovce.doc
Trutnovacek_koupaliste_2015.jpg


Kontakt pro komunikaci s médii
Ing. Veronika Svobodová
tisková mluvčí, vedoucí oddělení pro styk s veřejností
tel. 499 803 309, 603 415 825
e-mail: svobodova.veronika@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg