Nádražní most i chodníky v Horním Starém Městě se dočkají opravy

Technické služby Trutnov nezahálí ani během letních měsíců. Ve městě provedly opravy v hodnotě více jak 9 milionů korun. Rekonstrukce se dočkal Novodvorský most, opraveno bylo parkoviště ve Sněženkové ulici či chodník v Janáčkově. Řada dalších oprav je naplánována na podzim.  

Od června do srpna mají Technické služby v plánu provést řadu oprav. Některé již úspěšně dokončily, na jiných právě pracují. Rozpočet na tyto letní práce přesáhl částku 9 milionů korun. „V Bohuslavické ulici před zahrádkami jsme opravili komunikaci za téměř 2 miliony korun. Dále jsme opravili chodník na Jiráskově náměstí a v Janáčkově ulici,“ vysvětluje Lumír Labík, ředitel TST.

Rekonstrukcí za 4,5 milionů korun prošel Novodvorský most, který je již týden opět zprovozněn. Technické služby dále opravily parkoviště ve Sněženkové ulici za 847 000 korun a dětské hřiště v Dlouhé ulici za 800 000 korun.

Na konec prázdnin a podzim jsou připraveny další projekty, a to rekonstrukce Nádražního mostu či oprava chodníků a veřejného osvětlení v Královédvorské ulici. Nového povrchu se dočká také úsek komunikace na Úpském nábřeží od kruhového objezdu po křižovatku Novodvorská a chodníky v Horním Starém Městě, konkrétně v ulicích Úpská, Tichá, Kopretinová a Dlouhá.              

  

TZ - Nádražní most i chodníky v HSM se dočkají opravy.pdf

Kontakt pro komunikaci s médii
Mgr. Michaela Dědková
tisková mluvčí
tel. 499 803 309, 735 793 913
e-mail: dedkova@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg