Parkování u pošty bude příjemnější

Tisková zpráva - 22. 9. 2014

Rekonstrukce v Trutnově pokračují. "V rámci investic do funkčnosti a vzhledu městských komunikací a parkovacích ploch město rekonstruuje parkovací stání u pošty v Hradební ulici," uvádí Ivan Adamec, starosta města Trutnova. Parkoviště dostane nové dláždění, opěrnou zeď a parkovací automat.

"O rekonstrukce i vytváření nových parkovacích možností se naše radnice snaží dlouhodobě. Proto v městském rozpočtu každoročně pamatujeme i na investice do této oblasti," uvádí Adamec, který upozorňuje, že celkový rozpočet rekonstrukce v Hradební ulici nepřesahuje 500 000 Kč. 

"Stávající parkovací plocha bude nově zadlážděna a rekonstruována bude i opěrná zeď. Nově přibude parkovací automat, který napomůže tomu, aby zdejší parkovací místa mohli využívat klienti České pošty a neblokovala je po celý cen stejná auta. Parkovné tu bude nastaveno na 5 Kč za první i každou další započatou hodinu," vysvětluje Adamec.

Rekonstrukce začíná v pondělí 22. září a podle odhadu potrvá dva týdny. V době stavebních prací bude v některých dnech parkoviště zcela uzavřeno. Kompletní rekonstrukci provedou Technické služby Trutnov s.r.o.


Ke stažení:
TZ - Parkování u pošty bude příjemnější.doc


Kontakt pro komunikaci s médii
Ing. Veronika Svobodová
tisková mluvčí, vedoucí oddělení pro styk s veřejností
tel. 499 803 309, 603 415 825
e-mail: svobodova.veronika@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg