Realizace průzkumu společnosti MEDIAN

Od 14. ledna až do konce února 2019 bude v Trutnově výzkumná společnost MEDIAN provádět mezinárodní výzkum na téma: Jak lidé vnímají soudobou národní a mezinárodní situaci.

Cílem výzkumu je získat informace o představách obyvatel ČR týkajících se domácí i mezinárodní politické situace. Odpovědi pomohou lépe pochopit, jak se lidé v ČR staví k mezinárodním vztahům a k aktuální společensko-politické situaci v ČR. Je velmi důležité, aby se výzkumu zúčastnilo co nejvíce lidí, aby odraz názorů lidí v ČR byl co nejpřesnější.

Tazatelé z renomované společnosti MEDIAN (člen sdružení českých výzkumných agentur SIMAR) v uvedeném období navštíví vybrané domácnosti v našem městě. Výběr domácností probíhá náhodně z veřejného rejstříku. Dotazování probíhá osobním rozhovorem. Otázky se týkají každodenního života, hodnot a názorů českých občanů – nevztahují se konkrétně k našemu městu. Účast ve výzkumu je dobrovolná a k ničemu nezavazuje. Všechny odpovědi budou zpracovány zcela anonymně a bude dodržována přísná důvěrnost.

Agentura MEDIAN, která realizuje sběr dat, je členem sdružení českých výzkumných agentur SIMAR (www.simar.cz) a dodržuje všechna etická pravidla pro realizaci výzkumů.
Pokud si přejete získat další informace o výzkumu, kontaktujte agenturu MEDIAN na telefonním čísle 225 301 639. Veškeré otázky Vám rádi zodpoví. Můžete také napsat zprávu na adresu politicke.postoje@median_cz.

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

baner-dolce.jpg