Trutnováček o Vánocích opět naděluje

Trutnov, 21.12.2016 – I o letošních Vánocích naděluje Trutnováček dárky. Společně s trutnovským plaveckým bazénem a zimním stadionem si pro malé i větší sportovce připravil předvánoční rodinnou akci. „Trutnováček naděloval v letošním roce také o Velikonocích a na konci školního roku. Mezi rodiči i dětmi měly akce vždy úspěch,“ říká Ivan Adamec, starosta města Trutnova.

Vánoční dárek platí pro návštěvníky krytého bazénu a zimního stadionu, a to v pondělí 26. prosince. Rodič, který dorazí na zmíněná sportoviště se svými dětmi, zaplatí vstupné pouze za sebe. „Až dvě děti ve věku do 15 let, které půjdou s ním, mají vstup zcela zdarma,“ vysvětluje trutnovský starosta.

V pondělí 26. prosince jsou tato dvě sportoviště pro veřejnost otevřena následovně. Plavecký bazén bude otevřený v době 9:00-13:00 a 14:00-19:00. Zimní stadion mohou lidé navštívit v době 8:30-12:00 a 12:15-15:15.

vanoce-1.jpg

 O projektu

Projekt Trutnováček.cz je internetovým projektem města Trutnova. Je určený především pro rodiče s malými dětmi a má za cíl informovat je o zajímavých akcích pro rodiny. Na jeho stránkách se objevují informace o tom, jaké momentální akce se ve městě dějí. Nedílnou součástí je seznam míst, kde rodiče najdou dětská hřiště, mateřská centra i restaurace a cukrárny, které jsou otevřené rodinám s dětmi.

TZ - Trutnováček o Vánocích opět naděluje.pdf

 

Kontakt pro komunikaci s médii
Mgr. Michaela Dědková
tisková mluvčí, oddělení komunikace

e-mail: dedkova@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg