Trutnováček potěší i o pololetních prázdninách. Společně s dětmi si zasportuje!

Tisková zpráva - 22. 1. 2015

Oblíbený Trutnováček opět naděluje. Tentokrát jsou příležitostí pololetní prázdniny, a proto si Trutnováček společně se společností  MEBYS připravil pro všechny děti a jejich rodiče dárek. „Každý rodič, který v den pololetních prázdnin, tedy 30. ledna, navštíví se svými dětmi plavecký bazén nebo zimní stadion, bude mít vstupné pro děti zdarma,“ uvádí Ivan Adamec, starosta města Trutnova.

trutnovacek-300x440-03.jpg

Plavecký bazén bude mít rodinné vstupné tento den od 5:45 do 17:00 a pak opět od 19:00 do 21:00. Na zimním stadionu bude otevřeno dopoledne, od 8:45 do 11:15 a od 11:30 do 15:00,“ říká Martin Veselý ze společnosti MEBYS Trutnov, který upozorňuje, že akce je určená pro dospělého s doprovodem až dvou dětí do 15 let zdarma.

A co je vlastně projekt Trutnováček? „Jedná se o internetový projekt města, který se nese v duchu hesla Trutnováček – rodinné místo a je určený především pro rodiny s dětmi. Má za cíl informovat je o zajímavých aktivitách v Trutnově a jeho okolí. Na stránkách se proto objevují jak informace o tom, co zajímavého se pro celou rodinu ve městě právě děje, tak zprávy o zájmových kroužcích nebo sportovních událostech. Nedílnou součástí webu je i seznam míst takzvaně „přátelských rodinám“, který obsahuje přehled trutnovských hřišť, kontakty na mateřská centra, ale i restaurační zařízení, která rodičům nabízejí potřebný standard,“ vyjmenovává starosta Adamec.

Podobná akce proběhla i před Vánocemi a podle slov trutnovského starosty se osvědčila. „Před svátky jsme měli stejný systém vstupného na stadion i do bazénu a zájem veřejnosti byl velký. Tehdy se jednalo o vánoční dárek, tentokrát jsou onou příležitostí pololetní prázdniny,“ vysvětluje Adamec, který dodává, že v podobných akcích plánuje město pokračovat i do budoucna, další příležitostí jsou jarní prázdniny, Den matek nebo konec školního roku.

„Přijďte si tedy s Trutnováčkem zasportovat a o pololetních prázdninách si užít trochu zábavy,“ uzavírá starosta.

www.trutnovacek.cz

www.mebys.cz


Ke stažení:
TZ_Trutnovacek_pololetniprazdniny.doc


Kontakt pro komunikaci s médii
Ing. Veronika Svobodová
tisková mluvčí, vedoucí oddělení pro styk s veřejností
tel. 499 803 309, 603 415 825
e-mail: svobodova.veronika@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg