Trutnováček rozdává i na Velikonoce: Pořádná nadílka sportu s Mebysem Trutnov!

Trutnov, 21. 3. 2016 – Po úspěšné vánoční akci Trutnováček přichází s velikonoční koledou. A nebude to ledajaká koleda, nadělovat se bude jak klukům, tak holkám! „Opět jsme se společností Mebys Trutnov připravili sportovní akci pod hlavičkou oblíbeného Trutnováčka. Do plaveckého bazénu může vzít každý dospělý až dvě děti do 15 let zdarma,“ říká Ivan Adamec, starosta města Trutnova.

Trutnováčkova velikonoční nadílka bude probíhat od pátku 25. března do neděle 27. března v běžnou provozní dobu. „Akce ve spolupráci Trutnováčka a Mebys Trutnov pořádáme pravidelně a mezi lidmi jsou oblíbené. Další budeme chystat v červnu na Den dětí nebo s blížícím se koncem školního roku,“ uzavírá Adamec.

Provozní dobu plaveckého bazénu lze nalézt na www.sportoviste-trutnov.cz.

           

               Trutnováček - leták.jpg               

 

O projektu

Projekt Trutnováček.cz je internetovým projektem města Trutnova. Je určený především pro rodiče s malými dětmi a má za cíl informovat je o zajímavých akcích pro rodiny. Na jeho stránkách se objevují jak informace o tom, jaké momentální akce se ve městě dějí, tak i dlouhodobé zájmové kroužky pro děti, ale i pro rodiče. Nedílnou součástí je seznam míst, kde rodiče najdou dětská hřiště, mateřská centra i restaurace a cukrárny, které jsou otevřené rodinám s dětmi.

  

Kontakt pro komunikaci s médii
Mgr. Michaela Dědková
tisková mluvčí, oddělení komunikace
e-mail: dedkova@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg