Trutnováček zve všechny děti na zmrzlinu

Tisková zpráva - 23. 6. 2014

„Přijďte v pátek do města, ukažte vysvědčení a odneste si dobroty!“

Konečně je tady poslední školní den a s ním vysvědčení a děti čekají vytoužené prázdniny. Za jejich celoroční snažení jim město Trutnov ve spolupráci s trutnovskými restauracemi a cukrárnami připravilo v rámci projektu Trutnováček.cz drobnou odměnu. „Je to jednoduché – každý školák, který přijde v pátek do vybraných cukráren a ukáže své vysvědčení, dostane za odměnu zmrzlinu navíc,“ uvádí Veronika Svobodová, mluvčí města.

trutnovacek-letak-zmrzlina-a.jpg

Projekt Trutnováček.cz je internetovým projektem města Trutnova. „Celý projekt se nese v duchu hesla Trutnováček – rodinné místo. Je určený především pro rodiny s dětmi a má za cíl informovat je o zajímavých akcích, které si mohou společně užít. Proto se na stránkách objevují jak informace o tom, co zajímavého pro celou rodinu se ve městě právě děje, tak třeba informace o dlouhodobých zájmových kroužcích pro děti či rodiče,“ vysvětluje Svobodová. Zároveň dodává, že nedílnou součástí webu je i seznam míst takzvaně „přátelských rodinám“. Ten obsahuje jak přehled trutnovských dětských hřišť, tak kontakty na mateřská centra, ale jsou tu uvedeny třeba i restaurace a cukrárny, které rodičům s dětmi nabízejí potřebný nadstandard.

banner-trutnovacek.gif
www.trutnovacek.cz  

Právě v těchto zařízeních bude probíhat předprázdninová akce, která je pořádaná pod hlavičkou tohoto projektu. Děti budou moci v centru města potkat živého Trutnováčka a ten bude mít pro všechny drobné sladkosti a spoustu her. „Maskot celý koncept projektu Trutnováček skvěle doplňuje. Je to jeho symbol, který budeme využívat nejen pro aktivity pořádané v rámci projektu Trutnováček, ale do budoucna jistě i na další dětských akcích,“ vysvětluje Svobodová, která zároveň všechny zve: „Trutnováčkovu akci by si děti určitě neměly nechat ujít. Za své celoroční snažení si odměnu zaslouží a ta jim příjemně odstartuje prázdniny.“


Ke stažení:
TZ - Trutnováček_zmrzlina.doc
trutnovacek-letak-zmrzlina.jpg
trutnovacek-letak-maxi-zmrzka-A4_KANCELARSKY-TISK.pdf


Kontakt pro komunikaci s médii
Ing. Veronika Svobodová
tisková mluvčí, vedoucí oddělení pro styk s veřejností
tel. 499 803 309, 603 415 825
e-mail: svobodova.veronika@trutnov_cz

 

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg