V Trutnově otevřeli unikátní multifunkční park

Junkyard park je nový multifunkční park, který v pondělí 3. září 2018 slavnostně otevřeli v Trutnově. Nachází se zde jak betonový skatepark, tak asfaltový pumptrack. V rámci České republiky jde o jedinečné propojení.

junkyard-otevyen-1-.jpg

Město Trutnov a Mebys Trutnov, s. r. o., slavnostně otevřely zcela nový multifunkční park, který obsahuje jak skatepark tak pumptrack. „Na své si zde přijdou sportovci jezdící na skateboardech, kolech i bruslích. Využívání parku je zdarma, podmínkou je dodržovat bezpečnostní pravidla a návštěvní řád,“ vysvětluje Ivan Adamec, starosta města Trutnova, a dodává, že „celý park je kvůli bezpečnosti pod dohledem kamery městské policie“.

junkyard-otevyen-3-.jpg

junkyard-otevyen-4-.jpg

Park se nachází v ulici Na Lukách za letním koupalištěm a doplňuje tak řadu trutnovských sportovišť podél řeky Úpy. Stavbu provedly firmy Mystic Constructions, s. r. o., a Dirty Parks, s. r. o. Celková cena za vybudování skateparku a pumptracku činila 7,6 milionu korun.junkyard-otevyen-5-.jpg

Slavnostní otevření parku se uskutečnilo v rámci akce Rozhýbejme Trutnov. „Veřejnosti se zde prezentovaly trutnovské sportovní oddíly. Lidé tak získali přehled o nabídce zájmových kroužků pro své děti. Ty si mohly jednotlivé sporty i vyzkoušet,“ dodává Ivan Adamec.

  

TZ - V Trutnově otevřeli unikátní multifunkční park.pdf

 Foto: Miloš Šálek

Kontakt pro komunikaci s médii
Mgr. Michaela Dědková
tisková mluvčí
tel. 499 803 309, 735 793 913
e-mail: dedkova@trutnov_cz

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg