Vánoční trhy na Krakonošově náměstí potrvají dva týdny

Trutnov, 29.11.2016 – Na letošní období adventu si město Trutnov přichystalo pro své občany novinku. Na Krakonošově náměstí se budou konat hned dvoutýdenní vánoční trhy. „Vánoční trhy u nás ve městě byly a jsou velmi diskutovaným tématem. Vím, že lidé o ně projevovali velký zájem. Jsem proto velmi rád, že se nám podařilo je zajistit,“ uvedl Ivan Adamec, starosta města Trutnova. Město navázalo spolupráci s firmou Trhy Aleš, která akci pořádá.  

Od pátku 9. prosince do pátku 23. prosince budou moci lidé navštívit na Krakonošově náměstí vánoční trhy. Více než 20 stánků nabídne tradiční sváteční zboží, rukodělné výrobky a pochutiny. „Zboží ve stáncích nebude po celou dobu stejné, ale v průběhu trhů se prodejci budou měnit. Nabídka tak bude mnohem širší,“ vysvětluje trutnovský starosta. Trhy budou denně otevřené od 9:00 do 18:00.

Kromě stánků se však lidé mohou těšit na kulturní program, který trhy doplní. Na pódiu, které bude na náměstí po celou dobu připraveno, vystoupí žáci i učitelé ze Základní umělecké školy Trutnov či studenti z České lesnické akademie Trutnov. Kompletní program lze nalézt na stránkách města Trutnova www.trutnov.cz nebo na facebookovém profilu města. „Pokud budou mít trhy úspěch, rádi spolupráci s firmou Trhy Aleš navážeme i v dalších letech. Je potřeba lidem zpříjemnit hektický čas před Vánocemi, aby si na chvilku odpočinuli a přišli na náměstí nasát sváteční atmosféru,“ dodal Ivan Adamec.   


plakat.jpg

TZ - Vánoční trhy na Krakonošově náměstí potrvají dva týdny.pdf

Kontakt pro komunikaci s médii
Mgr. Michaela Dědková
tisková mluvčí
tel. 499 803 309, 735 793 913
e-mail: dedkova@trutnov_cz

 

Nahoru

 banner-kal.gif

banner-zvuk.gif

aktuality.gif

 

banner-app-f.jpg