Aktivní senior polsko-českého příhraničí v Trutnově

V rámci projektu „Aktivní senior polsko-českého příhraničí“, reg. č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/15_006/0000057 Vás opět zveme na společnou česko-polskou akci, která se tentokrát uskuteční v našem městě.

logo-senior.jpg

Zveme tímto trutnovské seniory na akci, která se uskuteční v sobotu 2.června v Trutnově. Naše město navštíví senioři ze všech partnerských měst - Náchoda, České Skalice, Świdnice, Klodzka a Kedzierzynu Kozle. Součástí akce bude návštěva muzea, pomníku Gablenz, Janské kaple a další aktivity.

Celá akce je hrazena z fondů EU a rozpočtu města Trutnov. Na akci se můžete přihlásit ve čtvrtek 23. května od 10,00 do 11,00 hodin v kanceláři č. 417 na Městském úřadě v Trutnově, Slovanské nám. 165, Trutnov. Další podrobnosti Vám sdělíme po přihlášení v kanceláři.

bez-nazvu.jpg

baner-dolce.jpg