novinky-deska.gif

Z důvodu Vašich požadavků reagujeme na četná přání našich čtenářů a opět jsme pro Vás zprovoznili službu "Novinky z úřední desky". Tato služba Vám bude každý den zasílat do emailu, aktuální změny na úřední desce města. Pokud jste měli službu již dříve nastavenou, je potřeba zkontrolovat její aktuální nastavení. Jak si tedy aktivovat (nastavit) tuto službu se dočtete v následujících odstavcích. 
 

Registrace, odebírání novinek e-mailem

Registrace je nutná v případě, že chcete dostávat do emailu aktuální informace o změnách a nových zveřejněních na úřední desce města Trutnova. V případě změny Vám přijde email s novinkami každý den mezi dvanáctou a třináctou hodinou odpolední.

1. Na portálu www.trutnov.cz - již mám registraci (účet)
Přihlásíte se svým platným uživatelským jménem a heslem na úvodní stránce (vpravo nahoře). Po úspěšném přihlášení se v pravém horním rohu objeví Vaše přihlašovací jméno. Klikněte na něj a použijte odkaz "Editovat profil". Zde si můžete nastavit, jaké konkrétní články chcete odebírat emailem. Na konci stránky svoji volbu potvrdíte "Uložit změny". Od této chvíle Vám budou každý den přicházet do emailu Vámi požadované informace.

2. Na portálu www.trutnov.cz - nemám registraci (účet)
K registraci použijete odkaz REGISTRACE na úvodní stránce (vpravo nahoře) Po vyplnění požadovaných údajů a zatržení sekcí, ze kterých požadujete dostávat novinky do emailu, klikněte na tlačítko "Potvrdit".Po zkontrolování zobrazených vyplněných údajů  opět klikněte na tlačítko "Potvrdit". Po schválení administrátorem portálu bude vygenerován uživatelský aktivační klíč, který bude zaslán na vámi poskytnutou e-mailovou adresu. K úspěšnému dokončení registrace je nutné kliknout na odkaz v potvrzovacím e-mailu. Teprve poté se stáváte registrovaným uživatelem. Od této chvíle Vám budou každý den přicházet do emailu Vámi požadované informace.

  Administrátor webu
Čapek Martin

Nahoru

banner-trutnov.gif banner-formulare.gifzpravy.jpg

 

banner-app-f.jpg