Beseda - Setkání žen v byznysu ve Świdnici

Vrámci projektu „ Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys ” reg. č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_026/0001074 proběhne další podpůrná beseda v partnerském městě Świdnica.

SETKÁNÍ „ŽENY V BYZNYSU“ 6. března 2019

Restaurace Wolowina, ul.Wrocławska 1, 58-100 Świdnica.

Program:

11:30 – 12:00         Registrace účastníků, občerstvení.

12:00 – 12:15         Přivítání hostů.

12:15 – 13:15         „Žena a peníze. Pravda nebo klam?“ – Dominika Nawrocka. Zakladatelka organizace „Žena a peníze“ zabývající se finančním, marketingovým a podnikatelským vzděláváním žen. Autorka dvou knížek „Žena a peníze, 7 kroků finančního vzdělávání žen“ a „Expertka. Knížka pro ženy, které mají hodně co říci“. Profesně je přes 14 let svázána s marketingem, mezinárodními a polskými korporacemi, kde řídila kolektivy konzultantů a také vedla komunikační projekty pro více než 50 polských a světových značek. Absolventka Varšavské univerzity a Hlavní obchodní školy (doktorandská studia). Trenérka, investorka a podnikatelka.

13:15 – 14:00         „Zdraví je ženou“ – Katarzyna Gubala. Podnikatelka, majitelka firmy VEGLAB. Šéfredaktorka časopisu „  „Slowly Veggie“ a „Průvodce vege“, autorka knížek, mj. „Zelenina vzhůru! Od kořenů po listí“, autorizovaný auditor značky V-label – švýcarské značky kvality pro veganské a vegetariánské podniky, koordinátorka celopolské kampaně nadace Viva „Staň se veganem na 30 dní.“

14:00 – 14:30         Ochutnávka připravených vege – zákusků.

Další informace na emailu vasakova@komora-khk_cz

vrchni-lista-log-cz-logo1.jpg