Informace o novém webu

Web

Vážení uživatelé našeho serveru www.trutnov.cz,

dovoluji si Vás seznámit s novou změnou, a to s webhostingem firmy QCM spol. s.r.o., která na základě výběrového řízení vyhrála soutěž na novou prezentaci našeho města na internetu. S touto změnou přichází také celá řada dílčích změn, které budeme v průběhu měsíce srpna dolaďovat a přizpůsobovat naši novou prezentaci na běžný provoz. 

Zároveň se změnou webhostingu bylo provedeno rozdělení poštovního a webového serveru, což znamená, že pro přístup do webového rozhraní emailového klienta musí stávající uživatelé použít novou adresu https://mail.trutnov.cz:442, ostatní nastavení se nijak nemění.

Pokud budete potřebovat využít některé informace, které ještě nový web neobsahuje, máte možnost. Starý web je zatím stále funkční na webové adrese http://weby.trutnov.cz

Předpokládaný harmonogram prací na novém webu:

- Do konce měsíce září - sběr připomínek, návrhů a názorů, dolaďovací práce, testovací provoz
- Do konce měsíce listopadu - implementace schválených připomínek k webu, testovací provoz
- Od ledna 2012 - Náběh na ostrý provoz, definitivní ukončení starého webu

Veškeré náměty, dotazy a připomínky týkající se provozu nového webu směřujte na email mara@trutnov_cz. Chtěl bych Vás tímto také požádat o trpělivost. Doufáme, že naše nová prezentace bude zase jedním z malých krůčků vpřed a usnadní Vám  pracné shánění informací o našem městě i věcech kolem nás.

mestsky_urad_linka.gif

Webmaster Čapek Martin
mara@trutnov_cz

Nahoru

banner-trutnov.gif banner-formulare.gifzpravy.jpg

 

banner-app-f.jpg