Ohlédnutí za BYZNYSMARKETEM - Panelovou diskusí s prezentací malých podnikatelů

V rámci projektu „Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys“, reg. č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_026/0001074, proběhl 2. září BYZNYSMARKET - Panelová diskuse spojená s prezentací malých podnikatelů.

Akce se uskutečnila v neděli 2. září na Krakonošově náměstí. Návštěvníci mohli vidět zajímavé ukázky malých podnikatelů z Čech i Polska, každý kdo zavítal, si přišel na své. Drobní živnostníci přivezli ukázky své práce od dětských hraček, přes oblečení, šperky, módní doplňky až po potraviny a nejrůznější dobroty.

Pro drobné podnikatele byla připravena panelová diskuze se zástupci úřadů na téma podnikání v Čechách a v Polsku, které se účastnilo 58 osob. Podnikatele nejdříve přivítal starosta města Mgr. Ivan Adamec, po jeho slovech následovala diskuze s odborníky na česko-polské podnikání. Zájemci se mohli dozvědět nejrůznější zajímavosti o rozdílnosti podnikání v obou zemích, seznámit se s možnostmi a úskalími při podnikání na druhé straně hranice a další zajímavosti.

vrchni-lista-log-cz-logo1.jpg

dscf1877.jpg