Ohlédnutí za česko-polským seminářem vol. III

Vrámci projektu: „Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys“ reg. č.11.4.120/0.0/0.0/16_026/0001074 se 21. 5. 2019 konala akce pro podnikatele na téma: Marketing a budování obchodní značky.

V úterý 21. 5. 2019 proběhl v hotelu Pátria již III. česko - polský odborný seminář pro začínající a malé podnikatele s výjezdem za dobrou praxí. Tématem byl tentokrát marketing a budování obchodní značky. Pod vedením odborných lektorů z Čech i Polska se podnikatele dověděli mnoho zajímavostí o propagaci firmy. Zájemci v rámci semináře navštívili i pobočku úřadu práce v Trutnově.

Akce se účastnili i zástupci vedení města Trutnova, partnerského města Świdnica, úřadu práce ČR V Trutnově, Krajské hospodářské komory KHK, CIPTU a polští hosté.

vrchni-lista-log-cz-logo1.jpg