Ohlédnutí za seminářem pro podnikatele ve Świdnici

15. listopadu 2018 v partnerském měste Świdnica proběhl další ze seminářů pro malé podnikatele a živnostníky podnikající na česko-polském pohraničí.

Již 2. seminář v rámci projektu "Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys", reg. č. CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_026/0001074, proběhl za účasti českých podnikatelů a zástupců některých úřadů ve Świdnici.

Všechny účastníky již tradičně přivítala primátorka města Świdnica. Následovaly přednášky a rozpravy na téma: Propagace investičních nabídek, organizace podnikatelských záměrů, inovační služby v oblasti výzkumu a rozvoje, marketing (budování povědomí o značkách). Pro zájemce byla také zorganizována návštěva SFÚP Sp. o.o. (dodavatel průmyslových zařízení).

Další podobný seminář by měl již brzy proběhnout v Trutnově.

dsc-0600.jpgvrchni-lista-log-cz-logo1.jpg

baner-dolce.jpg