Příručka pro začínající a malé podnikatele II.

V rámci projektu "Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys", reg. č.  CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_026/0001074 vznikla Příručka pro podnikatele II.

Rádi bychom Vám představili druhou Příručku pro podnikatele, která vznikla na základě společného česko-polského projektu "Města Trutnov a Świdnica společně pro byznys".

Příručka má sloužit jako návod pro začínající podnikatele, jak založit živnost. Příručka si klade za cíl usnadnit začátky podnikání především malým podnikatelům a živnostníkům. Obsahuje stručný návod jak si poradit s legislatvou, jak sestavit podnikatelský plán, nechybí zde ani seznam dokumentů, bez kterých se neobejdete, informace o elekronické evidenci tržeb a další odkazy na podrobné informace o podnikání.

Současně s českou příručkou vznikla i příručka polská, která vysvětluje možnosti podnikání v Polsku.

Obě příručky budou průbežně aktualizovány.

Prirucka pro začínající a malé podnikatele II. ČR - ČJ.pdf

Prirucka pro začínající a malé podnikatele II. ČR - PJ.pdf