Oblastní přebory v tenise s bronzovým Majerou

Barvy trutnovského oddílu hájilo hned několik tenistů a tenistek, přičemž největšího úspěchu dosáhl Denis Majera, který dokázal vybojovat bronzovou medaili ve dvouhře i čtyřhře. Denis porazil v prvním kole dvouhry D. Mrklovského (TK Pernštýn 1897 Pardubice) 6:0, 6:1, ve druhém R. Flídra (Tenis-Centrum DTJ Hradec Králové) 6:4, 6:0, v osmifinále F. Klímu (TO TJ Tesla Pardubice) 6:0, 6:2 a ve čtvrtfinále A. Vojtíška (TK Pernštýn 1897 Pardubice) 6:0, 6:1.  Teprve v semifinále trutnovský mladík podlehl po třísetové bitvě o dva roky staršímu D. Drápelovi (TO TJ Svitavy) 3:6, 7:6, 4:6. Ve čtyřhře nastoupil Denis po boku R. Flídra (Tenis-centrum DTJ Hradec Králové) a postupně zdolali M. Podrábského s T. Klackem (oba TJ Lokomotiva Trutnov) 7:6, 6:2, v dalším kole pár P. Jandík (Tenis-Centrum DTJ Hradec Králové) - T. Jandík (TO SK Žamberk) 7:5, 6:4. Teprve v boji o postup do finále podlehli nejvýše nasazené dvojici a pozdějším vítězům celého turnaje D. Brücknerovi (TJ jiskra Havlíčkův Brod) a D. Drápelovi (TO TJ Svitavy) 3:6, 4:6. Druhým nejúspěšnějším hráčem na přeborech byl Miroslav Podrábský, který se probojoval mezi poslední osmičku ve dvouhře. Míra zdolal nejprve D. Vaverku (LTC Pardubice) 6:1, 6:2 a v osmifinálovém utkání P. Suchánka (TJ Jiskra Havlíčkův Brod) 6:2, 6:3. Ve čtvrtfinále podlehl D. Drápelovi (TO TJ Svitavy) ve dvou sadách po výsledku 4:6, 3:6. Ve čtyřhře společně se svým oddílovým spoluhráčem T. Klackem prohráli ve druhém kole s párem D. Majera (TJ Lokomotiva Trutnov) - R. Flídr (Tenis-Centrum DTJ Hradec Králové) 6:7, 2:6. „Rád bych na tomto místě uvedl, že výborné Denisovy a Mírovy výsledky nezůstaly bez povšimnutí a oba chlapci budou reprezentovat Královéhradecký kraj na červnové Olympiádě dětí a mládeže v Liberci v kategorii mladšího žactva. Další naše hráčka, Eliška Hrabalová, je v nominaci pro věkovou kategorii staršího žactva,“ uvedl trutnovský trenér Libor Davídek. Další výsledky z přeborů ve zkratce. Hned čtyři hráči Lokomotivy podlehli svým soupeřům shodně ve druhém kole. T. Klacek vypadl s T. EL Gazzarem (Tenis-Centrum DTJ Hradec Králové) 3:6, 4:6, L. Prášek prohrál s M. Hepem (Tenis-Centrum DTJ Hradec Králové) 0:6, 0:6, O. Martinec podlehl L. Kastnerovi (TC Chrudim ) 1:6, 1:6 a Š. Soumar nestačil na F. Klímu (TO TJ Tesla Pardubice) 0:6, 2:6. V úvodním kole turnaj vypadl N. Prášek s L. Kučerou (TC Chrudim ) po výsledku 1:6, 1:6.  Ten samý osud postihl S. Vlčkovou na přeborech mladších žákyň v Ústí nad Orlicí, když stejným poměrem nestačila na S. Divilovou (TC Dvůr Králové). (lda, bog) redakce@trutnovinky.cz foto: archiv oddílu

Trutnovinky na našem serveru

Zdroj: Trutnovinky, Zobrazit celý článek

Nahoru

Kalendář akcí

« 2019 »
« červen »
  Po Út St Čt So Ne
22           1 LETNÍ KINO BOJIŠTĚ (Akce třetích stran)
1. 06. 2019, 00:00 - 21. 09. 2019, 00:00
DÍLNIČKY PRO DĚTI (Akce třetích stran)
1. 06. 2019, 00:00 - 30. 06. 2019, 00:00
NABÍDKA... (Akce třetích stran)
1. 06. 2019, 00:00 - 30. 06. 2019, 00:00
DEN OTEVŘENÝCH... (Akce třetích stran)
1. 06. 2019, 09:00 - 1. 06. 2019, 13:00
OBŘÍ NAFUKOVACÍ... (Akce třetích stran)
1. 06. 2019, 12:00 - 1. 06. 2019, 18:00
2
23 3 4 POVÍDÁLCI (Akce třetích stran)
4. 06. 2019, 09:00 - 4. 06. 2019, 23:59
5 BESEDA S JIŘÍM... (Akce třetích stran)
5. 06. 2019, 17:30 - 5. 06. 2019, 23:59
6 TZV. „METELKŮV... (Akce třetích stran)
6. 06. 2019, 17:00 - 6. 06. 2019, 23:59
7 PROMENÁDNÍ... (Akce třetích stran)
7. 06. 2019, 00:00 - 7. 06. 2019, 00:00
VNITŘNÍ SVĚTY (Akce třetích stran)
7. 06. 2019, 19:00 - 7. 06. 2019, 23:59
8 ABB TRUTNOVSKÝ... (Akce třetích stran)
8. 06. 2019, 12:00 - 8. 06. 2019, 23:59
9
24 10 LISTOVÁNÍ -... (Akce třetích stran)
10. 06. 2019, 19:00 - 10. 06. 2019, 23:59
11 KOŠÍKÁŘSTVÍ:... (Akce třetích stran)
11. 06. 2019, 00:00 - 11. 06. 2019, 23:59
12 FILIP KUDRNÁČ:... (Akce třetích stran)
12. 06. 2019, 00:00 - 16. 07. 2019, 00:00
13 JAN MLČOCH: DANZA (Akce třetích stran)
13. 06. 2019, 00:00 - 18. 09. 2019, 00:00
TESTOVÁNÍ IQ (Akce třetích stran)
13. 06. 2019, 15:00 - 13. 06. 2019, 23:59
TRUTNOVSKÁ... (Akce třetích stran)
13. 06. 2019, 17:00 - 13. 06. 2019, 23:59
14 FESTIVAL KAFE & JAZZ (Akce třetích stran)
14. 06. 2019, 00:00 - 15. 06. 2019, 00:00
TOČ SE A VRČ, MŮJ... (Akce třetích stran)
14. 06. 2019, 00:00 - 22. 09. 2019, 00:00
15 KRAKONOŠŮV... (Akce třetích stran)
15. 06. 2019, 00:00 - 15. 06. 2019, 23:59
YogFest hor (Akce třetích stran)
15. 06. 2019, 08:00 - 15. 06. 2019, 23:59
DNY OTEVŘENÝCH... (Akce třetích stran)
15. 06. 2019, 09:00 - 15. 06. 2019, 17:00
16 PO STOPÁCH... (Akce třetích stran)
16. 06. 2019, 00:00 - 16. 06. 2019, 00:00
25 17 DOPOLEDNE S... (Akce třetích stran)
17. 06. 2019, 09:00 - 17. 06. 2019, 23:59
18 TAJNÝ DENÍK... (Akce třetích stran)
18. 06. 2019, 00:00 - 18. 06. 2019, 00:00
MADEIRA (Akce třetích stran)
18. 06. 2019, 17:00 - 18. 06. 2019, 23:59
VNITŘNÍ SVĚTY (Akce třetích stran)
18. 06. 2019, 18:00 - 18. 06. 2019, 23:59
19 CO TAKHLE KE... (Akce třetích stran)
19. 06. 2019, 00:00 - 19. 06. 2019, 00:00
20 MUSICA ANTIQUA... (Akce třetích stran)
20. 06. 2019, 00:00 - 20. 06. 2019, 00:00
DRÁČEK (Akce třetích stran)
20. 06. 2019, 16:00 - 20. 06. 2019, 23:59
KARL ILLNER:... (Akce třetích stran)
20. 06. 2019, 17:00 - 20. 06. 2019, 23:59
Green Life:... (Akce třetích stran)
20. 06. 2019, 18:30 - 20. 06. 2019, 23:59
21 PROMENÁDNÍ... (Akce třetích stran)
21. 06. 2019, 00:00 - 21. 06. 2019, 00:00
EVOLUCE (Akce třetích stran)
21. 06. 2019, 19:00 - 21. 06. 2019, 23:59
22 TRUTNOV OPEN 2019 (Akce třetích stran)
22. 06. 2019, 00:00 - 22. 06. 2019, 23:59
Mistrovství a... (Akce třetích stran)
22. 06. 2019, 12:00 - 23. 06. 2019, 14:00
23
26 24 25 ČERVNOVÝ KONCERT... (Akce třetích stran)
25. 06. 2019, 19:00 - 25. 06. 2019, 23:59
26 UKRADENÝ ČAS (Akce třetích stran)
26. 06. 2019, 18:00 - 26. 06. 2019, 23:59
27 JOSEF ULLMANN (Akce třetích stran)
27. 06. 2019, 00:00 - 31. 08. 2019, 00:00
28 POŘÍČÍ U TRUTNOVA... (Akce třetích stran)
28. 06. 2019, 00:00 - 27. 10. 2019, 00:00
29 30

banner-v1.giffacebook.jpginstagram.jpg

Počasí Trutnov
 

banner-app-f.jpg