Krkonošský veletrh 2015 opět obohatily prezentace polských firem

První dva květnové dny zaplnily trutnovské společenské centrum UFFO i jeho bezprostřední okolí veletržní expozice regionálních podnikatelů a společností, včetně několika zástupců z polské strany hranic. Ti tuto příležitost k navázání nových obchodních kontaktů i k vlastní prezentaci před českými zákazníky využili v rámci projektu "Města Trutnov a Świdnica podporují podnikání".


link_vrch.jpg

Návštěvníci se tu mohli setkat s firmami ze Świdnice, ale také z Kamienné Góry či Chelmska Slezského a jejich zaměření odpovídalo podtitulu veletrhu "Dům, byt, zahrada". Turistické zajímavosti tu navíc prezentovala i obě partnerská města - Trutnov a Świdnica. S velkým zájmem ze strany návštěvníků se setkal aktuální Průvodce podnikáním Trutnov a Świdnica, vydaný na CD ve spolupráci obou partnerů.

Celkem se na Krkonošském veletrhu představilo 71 firem a navštívilo jej téměř 3 500 lidí z Trutnovska, ale i ze vzdálenějších míst. Lákavý byl i doprovodný program, a to nejen hudební. Například představení nového sportu "králičí hop" byl atraktivní podívanou pro malé i velké.

DSCF1367.jpg

DSCF1346.jpg

DSCF1168.jpg

DSCF1170.jpg

DSCF1180.jpg

DSCF1184.jpg

DSCF1195.jpg

DSCF1435.jpg

DSCF1371.jpg


Projekt „Města Trutnov a Świdnica podporují podnikání” je spolufinancován Evropskou unií
z prostředků ERDF prostřednictvím Operačního programu Přeshraniční spolupráce
Česká republika – Polská republika 2007-2013.

logo mtspp-a.jpg

Nahoru


uffo-program.gif
 webove-kamery.gif

 

banner-app-f.jpg