Na obsah stránky

 

Kontakty

Starosta města - Rosa, Michal, Ing.,arch.
 Místostarosta - Eichler, Tomáš, Mgr.; Hendrych, Tomáš, Mgr.
 Útvar interního auditu a kontroly (IA)
  Vedoucí Útvaru interního auditu a kontroly - Havlíček, Luboš, Ing.
   Veřejnosprávní kontrola, interní audit - Antošová, Karolína, Ing.; Švecová, Lenka, Bc., DiS.
 Městská policie (MP)
  Ředitel městské policie - Svoboda, Radek, Mgr.
   Strážník, vedoucí velitelů směn - Poláček, Dušan
   Strážník, koordinátor prevence kriminality - Bábik, Jan, Mgr.
   Strážník, velitel výcviku, správce SPR - Johan, Marek
   Strážník pro obce s veřejnoprávní smlouvou - Vašák, Svatopluk, Bc.
   Strážník, velitel směny - Bejrová, Věra; Hofman, Jan; Mühl, Zdeněk; Pátek, Michal; Potoček, David; Steiner, Roman, Bc.; Šimočko, Lukáš, Bc.; Štéc, Peter
   Strážník specialista - vraky - Bábik, Vojtěch
   Strážník okrskář č. 1 (Lhota, Adamov, Studenec, Starý a Nový Rokytník, Střítež, Bohuslavice) - Pochobradský, Lukáš
   Strážník okrskář č. 2 (Horní Staré Město) - Mach, Zdeněk
   Strážník okrskář č. 3 (Poříčí. Libeč, Voletiny) - Hubka, Vojtěch, DiS.
   Strážník okrskář č. 4 (Česká čtvrť - Nové Dvory) - Zmatlík, Vladimír, Mgr.
   Strážník okrskář č. 5 (Šestidomí, Dolní Staré Město) - Marhold, Michal
   Strážník okrskář č. 6 (Družba, Dolce, Bojiště, Volanov) - Hubka, Vít; Šantroch, Michal
   Strážník okrskář č. 7 (Kryblice. sídl. Smeťák) - Střelec, Karel
   Administrativní a organizační záležitosti MP - Majerová, Zuzana
  Strážník, zástupce ředitele městské policie - Kyncl, Roman
 Tajemník MěÚ - Seidel, Jan, Ing.
  Odbor Kancelář MěÚ (K)
   Vedoucí Odboru Kancelář MěÚ - Masařík, Jiří, Ing.
    Vedoucí oddělení informatiky a projektového řízení - Hába, Bohumír, Ing.
     Informatik, web města, dokumentový portál - Čapek, Martin
     Informatik - Bocán, Jozef; Krátký, Michal; Vraný, Petr
     Správce informačního systému Ginis - Kuželka, Martin
    Vedoucí oddělení komunikace, tisková mluvčí - Dědková, Michaela, Mgr.
     Grafické práce, správa sociálních sítí - Tommová, Renáta
     Radniční listy, propagace - Trávníčková, Iva
    Vedoucí oddělení personální a mzdové
     Vzdělávání zaměstnanců, personální věci, mzdy - Demuthová, Jana; Geislerová, Jitka; Vetterlová, Lenka
    Vedoucí oddělení správy budov - Seidel, Petr, Ing.
     Technický pracovník správy budov - Varga, Petr
     Technický pracovník - Stará radnice, KSBM - Jůzlová, Hana
     Dopravní referent a řidič referentského vozidla - Buriánek, Pavel
     Správce Staré radnice, KSBM - Brožáková, Jana
    Vedoucí oddělení, sekretářka tajemníka MěÚ - Velebová, Petra, Mgr.
     Sekretářka starosty - Ryšavá, Martina
     Sekretářka místostarostů, pověřenec GDPR, administrativa - Pinkavová, Adéla, Mgr.
     Krizové řízení, volby - Suchánková, Jana
     Podatelna - Burešová, Jana; Nesládková, Dagmar
     Spisovna - Bocánová, Diana
    Vedoucí oddělení, vidimace, legalizace, informační servis - Šmída, Vladislav
     Vidimace, legalizace, informační servis - Krejdlová, Jana; Kudrnáčová, Jana, Bc.; Tommová, Pavlína
     Spojovatelka, informační servis
  Odbor finanční (F)
   Vedoucí Odboru finančního - Rus, Zbyněk, Bc.
    Vedoucí oddělení, hlavní účetní - Teichmannová, Dagmar
     Rozpočet města - Jirásková, Lucie
     Financování příspěvkových organizací - Daňková, Ilona
     Účetní, správa pohledávek - Rychlovská, Lenka; Šebková, Radka, DiS.
     Účetní - příjmový účet
     Účetní - výdajový účet - Hesová, Eva; Kopecká, Zuzana
    Vedoucí oddělení daní a poplatků, poskytování dotací z rozpočtu města - Křivková, Hana, Ing.
     Správa pohledávek - Erbenová, Lucie, Ing.; Vaňková, Simona
     Místní poplatek za komunální odpad, správa pohledávek - Bánská, Marie; Fořtová, Světlana
     Místní poplatek ze psů, místní poplatek z pobytu, místní poplatek zábor veřejného prostranství - Žáková, Eva, Bc.
  Odbor majetku města (M)
   Vedoucí odboru majetku - Bednářová, Klára, Ing.
   Zastupující vedoucí Odboru majetku města
    Evidence a inventarizace majetku - Kešnerová, Hana; Machová, Blanka, Ing.; Steinerová, Michaela
    Vedoucí oddělení, prodeje, pronájmy pozemků - Šormová, Miroslava, Ing.
     Prodej pozemků - Možíšová, Blanka
     Pronájem pozemků - Šitinová, Dagmar
     Věcná břemena - Hubáčková, Ilona
    Evidence a inventarizace pozemků, ztráty a nálezy - Morávková, Eva
    Byty, evidence žádostí, výběrová řízení - Illnerová, Alena
    Nebytové prostory - Škodová, Monika, Bc.
    Prodej nemovitostí - domy
    Energetik města - Sekerová, Petra, Bc.
    Technik - Ondrášková, Jitka
    Administrativa - Nežádalová, Barbora; Vyhnánková, Michaela
  Odbor rozvoje města a územního plánování (R)
   Vedoucí Odboru rozvoje města - Jelínek, David, Ing.
    Vedoucí oddělení investic - Novotný, Vojtěch, Ing.
     Referent oddělení investic - Franc, Miroslav, Ing.
     Příprava a realizace investičních akcí - Holubová, Petra, Ing.; Hruška, Tomáš
     Příprava a realizace investičních akcí, pasport památek - Grof, Vlastimil
    Vedoucí oddělení, územní plánování
     Územní plánování - Kostková, Michaela; Novotná, Eva; Vlčková, Hana, Bc., DiS.
     Dotační projekty - Vojtíšková, Ilona
     Dotace, evropské projekty - Podrazilová, Eva, Bc.; Röszlerová, Andrea
     Metodické řízení Technických služeb města Trutnova s.r.o. - Racková, Kateřina
     Administrativa - Vlasáková, Ivana
    Euromanažerka
  Odbor sociálních věcí, školství a zdravotnictví (S)
   Vedoucí Odboru sociálních věcí, školství a zdravotnictví - Rejl, Dušan, Mgr.
    Vedoucí oddělení sociálně-právní ochrany dětí - Hosmanová, Margita, Bc.
     Sociálně-právní ochrana dětí - Kopřivová, Marie, DiS.; Koukolová, Petra, Bc.; Kuricová, Jana, Bc.; Mašková, Jana, Bc.; Mrkvicová, Eva, Bc.; Patáková, Dita, Bc.; Prouzová, Monika, Bc.; Svobodová, Martina, Bc.; Šafářová, Veronika, Bc.; Voleská, Jana, Bc.
     Náhradní rodinná péče - Adamcová, Irena, Mgr.; Balcarová, Hana, Bc.; Hynková, Kateřina, Mgr.; Trejbalová, Jana, Ing.
     Kurátor pro děti a mládež - Foltýnková, Veronika, Bc.; Krausová, Jitka, Mgr.; Líbalová, Vladimíra, Mgr.; Nováková, Zdeňka, Bc.; Včeliš, Josef, Bc.
     Sanace rodiny, administrativa
    Vedoucí oddělení sociální péče, školství a zdravotnictví - Kubíčková, Helena, Bc.
     Veřejný opatrovník - Horáková, Renata, Bc.; Mačková, Gabriela, Mgr.
     Sociální pracovník, kurátor - Jetmarová, Jitka, Bc.; Junková, Petra, Mgr.; Tomešová, Olga, Bc.
     Koordinátor plánování sociálních služeb - Doudová, Aneta, Bc.
     Státní správa a samospráva ve školství - Kadaníková, Lenka, Mgr.
    Administrativa - Tichá, Václava
  Odbor správní (SPR)
   Vedoucí Odboru správního - Křemenský, Leoš, Mgr.
    Pověřený vedoucí oddělení dopravně správních agend - Kaňkovský, Václav, Mgr.
     Evidence řidičů, řidičské průkazy - Barková, Iveta; Exnarová, Simona
     Evidence vozidel, přihlašování, změny - správní řízení - Havlinová, Lucie; Maclová, Lucie, Mgr.; Potočková, Helena, Bc.; Svobodová, Monika
     Přihlašování dovozů a přestaveb vozidel - Bartůněk, Petr, Bc.; Brejtr, Milan, Bc.
     Zkušební komisař autoškoly - Kudrnovský, Miroslav; Špůr, Milan
     Odnímání řidičského oprávnění, evidence řidičů, řidičské průkazy - Šmídl, Miroslav, Ing.
    Vedoucí oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel - Henych, Jiří, Mgr.
     Občanské průkazy a rušení trvalého pobytu
     Občanské průkazy, cestovní doklady a evidence obyvatel - Drejslarová, Ivana; Hrubá, Veronika, Ing.; Jankovičová, Jana; Krtičková, Adéla, Mgr.; Šubrtová, Lenka; Tupcová, Pavlína
     Evidence obyvatel (rušení trvalého pobytu), občanské průkazy a cestovní pasy - Reginová, Radka, Ing.
    Vedoucí oddělení právního - Ratajík, Jiří, Mgr.
     Právnička - Hronešová, Jana, JUDr.; Pavlová, Denisa, Mgr.
    Vedoucí oddělení přestupků - Kaňkovský, Václav, Mgr.
     Přestupky v dopravě - Kostelecká, Alena, Bc.; Štěpánková, Lenka; Tietzová, Markéta, Mgr.
     Přestupky v dopravě - radar Mladé Buky - Nováková, Helena; Přibylová, Jana; Valkounová, Gabriela, Mgr.; Volmanová, Lenka
     Přestupky v dopravě - radar Mladé Buky, osobní doklady
     Přestupky v dopravě, dopravní nehody - Košnarová, Gabriela, Bc.; Ládová, Jana, Mgr.; Sedláček, Vladimír, Ing.
     Přestupky proti majetku, občanskému soužití a veřejnému pořádku - Brožková, Blanka; Tomáš, Jaroslav, Ing.
    Vedoucí oddělení matriky - Macková, Petra
     Matrikářka - Buchtová, Zdeňka, Bc.; Kašparová, Karolína; Straková, Jana
    Koordinátorka veřejných zakázek - Synková, Petra, Mgr.
    Asistentka veřejných zakázek - Vídeňská, Monika
    Administrativa odboru - Brettschneiderová, Monika, DiS.; Ullrichová, Jana
  Odbor výstavby (V)
   Vedoucí Odboru výstavby - Kotlovský, Petr, Mgr.
    Vedoucí oddělení silničního hospodářství a dopravy, Stavební úřad - komunikace - Křemenská, Iva, Ing.
     Silniční úřad - uzavírky, zvláštní užívání komunikací, dopravní úřad - MHD - Hanusová, Gabriela
     Silniční úřad - uzavírky, zvláštní užívání komunikací - Jaďuďová, Lenka
     Silniční úřad - stanovení dopravního značení, TAXI, stanice měření emisí - Anton, Tomáš
     Referent oddělení silničního hospodářství a dopravy - Dvořáčková, Andrea, Bc.
    Vedoucí oddělení územního řízení a stavebního řádu - Stavební úřad - území: Bojiště, Vnitřní Město, Dolní Staré Město - Posdienová, Lenka, Bc.
     Stavební úřad - území: Adamov, Bohuslavice, Lhota, Poříčí, Voletiny - Černá, Raja, Mgr.
     Stavební úřad - území: Dolní Předměstí, Nový Rokytník, Starý Rokytník, Střítež, Studenec - Kracíková, Kateřina, DiS.
     Stavební úřad - území: Chvaleč, Jívka, Staré Buky, Radvanice - Řeháková, Lucie, Bc.
     Stavební úřad - území: Oblanov, Volanov, Libeč, Zlatá Olešnice - Frintová, Doris
     Stavební úřad - území: Hajnice, Pilníkov, Mladé Buky - Sauerová, Iva
     Stavební úřad - území: Horní Staré Město, Babí, Vlčice - Semeráková, Karolína
     Stavební úřad - území: Horní Předměstí, Kryblice
     Stavební úřad - území: Střední Předměstí - Chromá, Martina, Ing.
     Stavební úřad
    Administrativa - Grundmannová, Petra; Myslivcová, Iva, DiS.
    Památková péče - Veiková, Věra, Bc.
  Odbor živnostenský (Ž)
   Vedoucí Odboru živnostenského - Kopecký, Zdeněk, Ing.
    Vedoucí oddělení kontroly - Kubíčková, Ivana
     Živnostenská kontrola, stížnosti - Elhenická, Marcela; Krausová, Denisa, Bc.; Richterová, Ladislava, Bc.
    Vedoucí oddělení registrace - Štenclová, Petra, Bc.
     Registrace živností, evidence zemědělců, CzechPOINT - Rozsívalová, Miroslava; Rybářová, Jitka
     Registrace živností, evidence zemědělců - Nývltová, Monika
  Odbor životního prostředí (ŽP)
   Vedoucí Odboru životního prostředí - Kasperová, Vendula, Ing.
    Vedoucí oddělení ochrany prostředí a krajiny, Lesní hospodářství, myslivost - Žačok, Vendelín, Ing.
     Ochrana ovzduší, lesní hospodářství, koordinovaná stanoviska MěÚ
     Ochrana ovzduší, koordinovaná stanoviska MěÚ - Rejlova, Kateřina, Ing.
     Ochrana ZPF, rybářské lístky, myslivost, lovecké lístky - Trávníček, Jan, DiS.
     Ochrana krajiny, kácení dřevin, týrání zvířat - Benešová, Monika, Ing.
     Ochrana krajiny, kácení dřevin - Zárubová, Markéta, Ing.
     Odpadové hospodářství, souhrnná stanoviska Odboru životního prostředí - Víšková, Michaela, Ing.
     Útulek pro opuštěné a zatoulané psy - Semeráková, Lucie
     Administrativa - Mánková, Jana
    Vedoucí oddělení vodního hospodářství - Brázdová, Monika, Ing.
     Vodní hospodářství - Houtová, Petra, Ing.; Matějková, Kateřina, Ing.; Svatá, Šárka, Ing.


Vytvořeno 8.1.2020 | přečteno 147646x | tana
 

Sloupek 2

MěÚ Trutnov
Slovanské náměstí 165
541 01 Trutnov
tel : +420 499 803 111
fax: +420 499 803 103

podatelna@trutnov.cz
ID DS (3acbs2c)

IČO:
00278360
DIČ:CZ00278360
č.ú.:124601/0100
load