Trutnovská radnice opravuje ulici Jiřího Wolkera

Další z ulic na Kryblici v Trutnově bude opravená. Vloni se například nových povrchů a chodníků dočkala ulice Ivana Olbrachta a letos se trutnovská radnice zaměřila na ulici Jiřího Wolkera.  

Konkrétně jde o dva úseky – mezi křižovatkami s ulicemi I. Olbrachta a Kryblickou a mezi křižovatkami s ulicemi I. Olbrachta a M. Gorkého. „Dohromady pracujeme na zhruba 110 metrů dlouhém úseku. Položíme nový asfaltový povrch na vozovku a kompletně opravíme také chodníky,“ říká David Jelínek, vedoucí Odboru rozvoje města MěÚ Trutnov. Přístup obyvatelům této ulice bude zajištěn, stejně tak i svoz komunálního odpadu. Práce provádí Technické služby Trutnov, s. r. o., za necelých 1.280.000 Kč vč. DPH. Hotovo by mělo být do konce září.

Drobné opravy a údržba se v posledních třech letech dělaly v ulicích Mánesova, Bohuslavická či Bratří Čapků. „Dále budeme pokračovat v opravě chodníku ve vnitrobloku v ul. I. Olbrachta a počítáme i s úpravou parkovací plochy za restaurací Hawaii. Projektovou přípravu rozsáhlé rekonstrukce Kryblické ulice včetně výměny sítí a povrchů a dostavby chodníků budeme chystat v průběhu příštího roku,“ doplňuje Tomáš Hendrych, místostarosta města Trutnova.

 J Wolkera 2

foto: Renáta Tommová

TZ - Trutnovská radnice opravuje ulici Jiřího Wolkera.pdf 

 

Kontakt pro komunikaci s médii
Mgr. Michaela Dědková
tisková mluvčí
tel. 499 803 309, 735 793 913
e-mail: dedkova@trutnov.cz